شرکت توانمند

شرکت نرم افزاری توانمند (سهامی خاص) در سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود . پشتکار و تلاش شبانه روزی پرسنل باانگیزه و خلاق شرکت نرم افزاری توانمند با هدف استفاده از تکنولوژی روز ، نوآوری،تضمین کیفیت نرم افزار و خدمات ارائه شده طی این مدت موفقیت های چشمگیری را برای شرکت نرم افزاری توانمند به همراه داشته است. شرکت نرم افزاری توانمند در طی این مدت با تولید محصولات مختلف ، در حوزه های گوناگون فعالیت نموده که برخی از آنها به شرح زیر است:
نرم افزار فروش و پخش مویرگی
نرم افزار سرویس و نگهداری آسانسور
نرم افزار نیازمندی ها
نرم افزار سنگبری
اپلیکیشن ماشین گردی در حوزه خرید وفروش خودرو
در سالهای اخیر شرکت توانمند در راستای گسترش تجارت الکترونیک و فرهنگ خرید و فروش اینترنتی به فعالیت در زمینه ارائه راهکاری نرم افزاری در حوزه وب و موبایل می پردازد.
وظیف ما چه انجام يك پروژه جديد باشد ، يا سرعت دادن به كارهاي قبلي ، هدف ما ثابت باقي ميماند : ما هستيم تا كارهاي مشتريانمان را مهندسي كنيم و به آن سرعت و دقت و جابه جايي ببخشيم ، تا آنها بتوانند در اين دنياي برنامه ريزي شده و غير قابل پيش بيني پيشرفت كنند.
برنامه نویسی موبایل : امروزه هر جايي ميتوانيد مردم را ببينيد كه از تلفن هاي همراهشان و برنامه هاي داخل آنها استفاده ميكنند تا مسائلي كه براي آنها از اهميت بالايي برخوردار است را انجام دهند ، چه در خانه ، چه در محل كار ، يا حتي بين اين دو. براي رسيدن به دنياي امروزي ، موسسات و شرکت ها بايد فرز ، چابك و قدرتمند شوند ، و بايد اين كار را بسيار سريع انجام دهند ، ما بر اين معتقديم كه يا با دنيا منطبق شو يا از بین برو!! در شرکت توانمند ، ما برای هر مشتری تیم هاي تيزبين و باهوشي از افراد خبره درست ميكنيم كه ميتوانند براي شما موقعيت هاي مناسب و جديد را در حوزه وب و موبایل شناسایی و اجرا كنند .
ما تحويل منظم و سريع را به عنوان شيوه ي كار خود انتخاب كرده ايم ، كه اين اجازه را به ما ميدهد تا به سرعت ارزش مشتريان خود را بالا ببريم. ما اين روش را با كنترل كيفي بالا و خوب خروجي شركت خود تركيب كرده ايم تا بتوانيم در كمترين زمان ، بهترين محصول را به دست مشتري برسانيم. ما به طور مداوم چنين پروسه اي را با مشتريان خود تكرار ميكنيم و با نياز هاي آنها انطباق پيدا ميكنيم تا آنچه دلخواهشان هست را به دست بیاورند و با آنها همكاري طولاني مدت را خواهیم داشت.